П Р О Т О К О Л за класиране на участниците в Националния конкурс-викторина за ученически текстове, рисунки и мултимедия, посветен на поход „По пътя на Бедреддин“

TЕМИ:

  1. Времето на Бедреддин /1359–1420 г./ и неговото въстание /1413–1418 г./
  2. Идеите на Бедреддин през призмата на съвременния и модерен свят.
  3. Светът е за всички – тема за рисунка.

Днес, 6.02.2018 г., комисия за рисунка в състав:

акад. Светлин Русев, проф. Десислава Минчева, д-р Анатолий Кънев,

като разгледа получените рисунки, направи следното класиране:

 

I група – от І до VІІІ клас

I награда – 70 лв.:

  • Група ШИИ „Арт Попово“ – Ивайла Петрова, Елица Ангелова, Ивона-Сияна Станева, Ивелин, ръководител: Искра Хаджииванова

 

II награда – 40 лв.:

  • Емир Фикрет – 7 клас – ОУ „Св. св. Кирил и Методий“, с. Черник, ръководител Сечкин Зюлябид Хаджъсюлюш

III награда – 20 лв.:

  • Гюкан Антика – 2 клас – СОУ „Никола Вапцаров“, гр. Силистра, ръководител: Марияна Маркова

Поощрителна награда:

  • Яница Янкова (2 клас), Анджелика Тодорова (2 кл.), Нергиз Еджаби (2 клас), Едис Шукри ( 2 клас) – СОУ „Никола Вапцаров“, гр. Силистра, ръководител: Марияна Маркова, Татяна Иванова
  • Ивелин Доков (6 клас), Ивайла Георгиева (6 клас), Даниел Георгиев (6 клас)    СОУ „Христо Ботев“, с. Горна Малина, ръководител: Галина Маринова Стоянова

 

II група – от ІХ до ХІІ клас

I награда – 70 лв.:

  • Божидара Топчиева – 11 клас – АЕГ „Гео Милев“, гр. Бургас, ръководител: Златка Атанасова Коева

II награда – 40 лв.:

  • Симона Ангелова – 9 клас – ШИИ „Арт Попово“ – ръководител: Искра Хаджииванова

III награда – 20 лв.:

  • Ивета Димитрова – 10 клас – СОУ „Никола Вапцаров“, гр. Силистра, ръководител: Лиляна Николова

Поощрителна награда

Не се присъжда

 

Днес, 6.02.2018 г., комисия за есе и стихотворение в състав:

Джена Славова, д-р Тихомир Стефанов, д-р Стефан Рангелов

направи следното класиране:

Награди – есе:

I група – от І до VІІІ клас

I награда – 70 лв.: – не се присъжда

II награда – 40 лв.:

  • Николай Минчев Арнаудов – ОУ „Св. Св. Кирил и методий“, с. Устина, ръководител: Илиян Карабойчев

III награда – 20 лв.:

  • Жани Янев Янев – 6 клас – 2 ОУ „Петко Рачов Славейков“, гр. Стара Загора, ръководител: Владимир Илиев

Специална награда:

  • СУ „Черноризец храбър“, гр. Пловдив – Божидара Калоянова Маркова, Илиана Константин Тодорова, Божидата Божидарова Божилова, ръководител: Панка Илиева Вълчева

ІІ група – от ІХ до ХІІ клас

I награда – 70 лв.:

  • Борислав Бахтарлиев – 11 клас – ПГ „Пейо Яворов“, гр. Петрич, ръководител: Здравка Трайкова

II награда – 40 лв.:

  • Диляра Адил – 11 клас – СУ „Н. Й. Вапцаров“, гр. Силистра, ръководител: Лиляна Николова

III награда – 20 лв.:

  • Светлана Янкова Великова – 11 клас – СУ „Васил Левски“, гр. Дулово

 

Поощрителна награда:

  • Арзу Синанова Мехмедова – 10 клас – ПГПО „Станка Николица Спасо-Еленина“, гр. Разград
  • Габриела Олег Обретенова – 11 клас – ПГСАГ „Проф. арх. Стефан Стефанов“, гр. Монтана, ръководители: Йолина Петрова Йорданова, Пролет Янчева

КПД „Родно Лудогорие” присъжда специални награди в категория есе на:

  • ПГПЧЕ „Христо Ботев“, гр. Кърджали, ръководител: Диана Георгиева,
  • СУ „Йордан Йовков“, гр. Тутракан , ръководител: Гинка Георгиева, Вероника Атанасова
  • СОУ „Христо Ботев“, гр. Тутракан, Ръководител: Маргарита Райновска
  • ПЗГ „Добруджа“, гр. Силистра, преподавател: Тихомир Великов

 

Награди – стихотворение:

I група – от І до VІІІ клас

I награда – 70 лв.:

  • Яна-Мария Господинова Гагова – 2 клас – СУ „Н. Й. Вапцаров“, гр. Силистра, ръководител Марияна Маркова

II награда – 40 лв.:

  • Радослав Нейчев – 7 клас – СУ „Йодан Йовков“, гр. Тутракан, ръководител: Вероника Атанасова

III награда – 20 лв.:

  • Дамян Драгомиров Лазаров – 7 клас – СУ „Йордан Йовков“, гр. Тутракан, ръководител: Вероника Атанасова

Поощрителна награда: не се присъжда

ІІ група – от ІХ до ХІІ клас

I награда – 70 лв.:

  • Петър Хвърчилов – 11 клас – ПЗГ „Добруджа“, ръководител: Тихомир Великов

II награда – 40 лв.:

  • Станислава Стефанова – 11 клас – ПГ „Пейо Яворов“, гр. Петрич, ръководител: Здравка Трайкова

III награда – 20 лв.:

  • Деница Нейкова – 10 клас – СУ „Н. Й. Вапцаров“ гр. Силистра, ръководител: Лиляна Николова

Поощрителна награда: не се присъжда

 

Днес, 6.02.2018 г., комисия за мултимедийна презентация в състав:

Боряна Мекушина, д-р Христина Вътова, Росица Филипова

направи следното класиране:

 

Награди – мултимедиен проект:

І група – от І до VІІІ клас

І награда – 70 лв.:

  • Димитър Енев, Георги Енев, Мария Енева – 6 клас – 2 ОУ „Петко Рачов Славейков“, гр. Стара Загора, ръководител: Стефка Кочева

ІІ награда – 40 лв.:

  • Бюшра Али – 8 клас – СУ „Христо Ботев“, гр. Тутракан, ръководители: Анна Георгиева, Радка Трифонова

ІІІ награда – 20 лв.:

  • Никола Сашев Тодоров – 8 клас – СУ „Христо Ботев“, гр. Тутракан, ръководители: Анна Георгиева, Радка Трифонова

Поощрителна награда:

  • Кристиян Тодоров, Мартин Вълев, Теодор Неделчев – 7 клас – СУ „Йордан Йовков“, гр. Тутракан, ръководители: Елена Тодорова, Вероника Атанасова
  • Йована Ивелинова Илиева – 7 клас – 3 ОУ „Димитър Благоев“, гр. Шумен, ръководител: Р. Никифорова
  • Жани Янев Янев – 6 клас – 2 ОУ „Петко Рачов Славейков“, гр. Стара Загора, ръководител: Владимир Илиев
  • Георги Стоилов – 5 клас – СУ „Черноризец Храбър“, гр. Пловдив

ІІ група – от ІХ до ХІІ клас

І награда – 70 лв.:

  • Златомир Сабриев, Кара Тодорова, Калина Колева – 9 клас – ПМГ „Климент Охридски“, гр. Силистра, ръководител: Светла Нейкова

ІІ награда – 40 лв.:

  • Антонина Любомирова Лозанова – ППМГ „Екзарх Антим I“, гр. Видин, ръководител:Антоанета Илиева

ІІІ награда – 20 лв.:

  • Вниамин Мирославов Димитров – 10 клас – ПЗГ „Добруджа“, гр. Силистра, ръководител Тихомир Великов

Поощрителна награда:

  • Светлана Великова – 11 клас – СУ „Васил Левски“, гр. Дулово
  • Денислав Маринов – 10 клас – СУ „Йордан Йовков“, гр. Тутракан, ръководители: Нели Манчева
  • Едже Сюлейман – 12 клас – СУ „Никола Йовков Вапцаров“, гр. Силистра, ръководител: Лиляна Николова

 

                                                                                            д-р Анатолий Кънев

/председател на КПД „Родно Лудогорие”/

Категории: "По пътя на бунтовната армия на Бедреддин" и Викторина.