П Р О Т О К О Л за класиране на участниците в Националния конкурс-викторина за ученически текстове, рисунки и мултимедия, посветен на 19-ия поход “По пътя на Бедреддин”

ТЕМИ:

    Времето на Бедреддин /1359 – 1420г./ и неговото въстание /1413 – 1418 г./
    Идеите на Бедреддин през призмата на съвременния и модерен свят
    Светът е за всички – тема за рисунка

Днес, 01.02.2016 г., комисия за рисунка в състав:

акад. Светлин Русев, проф. Десислава Минчева, д-р Анатолий Кънев,

като разгледа получените рисунки, направи следното класиране:

I група – от І до VІІІ клас

I награда – 70 лв:

Айлин Бекман – VII клас, СОУ „Отец Паисий“, гр. Кърджали

II награда – 40 лв:

Симона Колева – V клас, НУИ „Добри Христов“, гр. Варна

III награда – 20 лв:

Мария Чапликова – VI клас, Арт школа „Чиплигарови“, гр. Шумен
Миглена Каменова – VII клас, СОУ „Отец Паисий“, гр. Кърджали

Поощрителна награда:

Симона Ковачева – VI клас, НУИ „Добри Христов“, гр. Варна
Нелина Кабадова – V клас, Трето ОУ „Христо Ботев“, гр. Сандански
Мехмед Хюсеин Мехмед – VI клас, ОУ „Панайот Волов“, с. Тодор Икономово
Бояна Димитрова – 6-годишна, Арт школа „Чифлигарови“, гр. Шумен
Александра Чифлигарова – 10-годишна, Арт школа „Чифлигарови“, гр. Шумен

II група – от ІХ до ХІІ клас

I награда – 70 лв:

Йордан Хаджистойчев – XI клас, НХГ „Димитър Добрович“, гр. Сливен

II награда – 40 лв:

Зейнеб Юксел – XII клас, СОУ „Любен Каравелов“, гр. Варна

III награда – 20 лв:

Андон Манев – IX клас, СОУ „Екзарх Антим I“, гр. Казанлък

Поощрителна награда

Ясмин Бошнак – XI клас, Национална гимназия по пластични изкуства и дизайн „Акад. Дечко Узунов“, гр. Казанлък

Днес, 01.02.2016 г., комисия за есе и стихотворение в състав:

Джена Славова, д-р Тихомир Стефанов, д-р Стоимен Узунов,

направи следното класиране:

Награди – есе:

Комисията присъжда специална награда на ПЗГ „Добруджа“, гр. Силистра, за активно участие.

I група – от І до VІІІ клас

I награда – 70 лв:

не се присъжда

II награда – 40 лв:

Езги Ахмед – VIII клас, ОУ „Христо Смирненски“, гр. Дулово
Полина Иванова – VII клас, ОУ „Св.св. Кирил и Методий“, гр. Кърджали

III награда – 20 лв:

Мартина Митева – VII клас, ОУ „Неофит Рилски“, гр. Габрово

Поощрителна награда:

не се присъжда

ІІ група – от ІХ до ХІІ клас

I награда – 70 лв:

Габриела Манкова – IX клас, ГПЧЕ „Христо Ботев“, гр. Кърджали

II награда – 40 лв:

Пламен Георгиев – IX клас, ГПЧЕ, гр. Плевен

III награда – 20 лв:

Християна Раева – XI клас, СОУ „Йордан Йовков“, гр. Тутракан
Гюнел Сюлейман – X клас, СОУ „Отец Паисий“, гр. Кърджали

Поощрителна награда:

Зорница Маринова – IX клас, Професионална гимназия по транспорт и транспортен мениджмънт, гр. Казанлък
Андония Циндираки – XI клас, ПГ „Станка Николица Спасо-Еленина“, гр. Разград
Алекс Георгиев – IX клас, ПГТ „Проф. д-р Асен Златаров“, гр. Кърджали
Симона Гвоздейкова – XI клас, СОУ „Йордан Йовков“, гр. Тутракан
Калина Тодорова – X клас, ОДК Шумен, УЛК „Сладкодумци“, гр. Шумен
Антоанета Банчева – XII клас, ПГТС „Христо Смирненски“, гр. Разград
Николай Манолов – X клас, ПГТ „Проф. д-р. Асен Златаров“, гр. Кърджали
Петя Димитрова – XI клас, СОУ „Йордан Йовков“, гр. Тутракан
Радинка Стефанова – X клас, ПГМЕТ „Ген. Иван Бъчваров“, гр. Севлиево

Награди – стихотворение:

I група – от І до VІІІ клас

I награда

не се присъжда

II награда

не се присъжда

III награда – 20 лв:

София Димитрова – 9-годишна, Второ ОУ „Иван Вазов“, гр. Провадия
Цветелина Александрова – IV клас, СОУ „Св.св. Кирил и Методий“, с. Крупник

II група – от ІХ до ХІІ клас

I награда – 70 лв:

Християна Раева – XI клас, СОУ „Йордан Йовков“, гр. Тутракан

ІІ награда – 40 лв:

Веселин Филев – X клас, ПЗГ „Добруджа“, гр. Силистра
Мариян Манолов – XII клас, ПЗГ „Добруджа“, гр. Силистра

ІІІ награда

не се присъжда

Днес, 01.02.2016 г., комисия за мултимедийна презентация в състав:

Боряна Мекушина, Христина Вътова, Росица Филипова,

направи следното класиране:

Награди – мултимедиен проект:

І група – от І до VІІІ клас

І награда – 70 лв:

Тодор Митев – VI клас, Второ ОУ „П. Р. Славйков“, гр. Стара Загора

ІІ награда – 40 лв:

Игнатия Игнатова – VI клас, СОУ „Георги Бенковски“, гр. Пазарджик

ІІІ награда – 20 лв:

Димо Димов, Ендер Исмаил и Виктор Геров – VII клас, СОУ „Любен Каравелов“, гр. Варна
Ния Георгиева – VI клас, СОУ „Христо Ботев“, гр. Тутракан

Поощрителна награда:

Кристиян Добрев – VI клас, СОУ „Георги Бенковски“, гр. Пазарджик
Никола Тодоров – VI клас, СОУ „Христо Ботев“, гр. Тутракан

ІІ група – от ІХ до ХІІ клас

І награда – 70 лв:

Петър Хвърчилов – IX клас, ПЗГ „Добруджа“, гр. Силистра

ІІ награда – 40 лв:

Кристиан Духарски – X клас, СОУ „Христо Ботев“, гр. Тутракан

ІІІ награда – 20 лв:

Ангелина Арнаудова – X клас, ГПЧЕ „Христо Ботев“, гр. Кърджали

Поощрителна награда:

Светлана Великова – IX клас, СОУ „Васил Левски“, гр. Дулово
Кольо Димов – XI клас, ПГ по текстил и моден дизайн, Варна
Богомил Желев – X клас, ПЗГ „Добруджа“, гр. Силистра
Бедреттин Бекир и Андреа Шерев – X клас, ГПЧЕ „Христо Ботев“, гр. Кърджали

д-р Анатолий Кънев

/председател на КПД „Родно Лудогорие”/

Категории: "По пътя на бунтовната армия на Бедреддин", Викторина и Публикации.